Obsługą pacjentów przyjmowanych do naszego Szpitala oraz osób zainteresowanych leczeniem w naszej jednostce zajmuje się Izba Przyjęć.

 

1. Rejestracja pacjentów odbywa się na podstawie zgłoszenia osobistego, telefonicznego , listownego lub za pośrednictwem osoby trzeciej.

REJESTRACJA OSOBISTA :

W dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 do 14:00.

REJESTRACJA LISTOWNA :

W celu rejestracji należy przesłać oryginał skierowania wraz z dołączonym numerem telefonu kontaktowego. Po zarejestrowaniu pacjenta sekretarka medyczna telefonicznie udzieli szczegółowych informacji dotyczących realizacji świadczeń.

REJESTRACJA TELEFONICZNA :

75 75 47 507 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 14:00. Rejestracja wyłącznie dla pacjentów neurologicznych ze skierowaniem ze szpitala po leczeniu ostrej fazy uszkodzenia układu nerwowego(zaburzenia funkcji mózgu, zaburzenia funkcji rdzenia kręgowego i korzeni nerwowych,zaburzenia funkcji obwodowego układu nerwowego i dystrofie mięśniowe)

2. Pacjent zgłaszający się w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia jest rejestrowany na liście osób oczekujących na udzielenie świadczenia.

3. Podczas rejestracji pacjent otrzymuje szczegółowe informacje dotyczące realizacji świadczenia, m.in:

  • numer rejestracyjny
  • wskazanie terminu badania kwalifikacyjnego
  • wskazanie czasu oczekiwania na przyjęcie
  • wskazanie wymaganych dokumentów do badania kwalifikacyjnego
  • wskazanie wymaganych dokumentów do przyjęcia